FBemailTwitterlinklink

05.11.2012

Chorobowe

Wzięło mnie na dobre. Zamiast czuć się lepiej mam wrażenie że jest coraz gorzej. Kochana jesień, zawsze to samo <3 Boli gardło, boli głowa, boli wszystko...faszerowanie się prochami, hektolitry herbaty i na zmianę - powtórki seriali w TV i zaległości książkowe. Nie jestem jeszcze w stanie zabrać się za coś konkretnego, więc dziś zdjęcia kilku rzeczy które powstały zanim założyłam tego bloga.Cieliste legginsy ze skórzanymi wstawkami. Nie były planowane, powstały ot tak, całkowicie spontanicznie.

Tu w połączeniu z futrzaną kamizelką (również uszytą przeze mnie) i jeansową koszulą którą znalazłam (po dobrych kilku miesiącach poszukiwań, TEJ idealnej i wymarzonej) w lumpeksie za całe 1zł (!!)Eko-torba

Domek dla kota :D

Trochę już przeżył, myślałam nad zrobieniem nowego ale nie wiem czy Broszka (bo tak się zwie ten czarno-biały stworek) byłaby chętna do przeprowadzki ;P


Tu moje próby z masą solną...


I papierową wikliną (trolololo) jak to mówią początki zawszę są najtrudniejsze :D 

I na koniec ołówkowy rysunek.

Powstał rok temu dla przyjaciółki na 20-ste urodziny. Byłam bardzo dumna z siebie bo od gimnazjum coraz rzadziej rysowałam, tym bardziej coś, takiego formatu (rysunek jest na brystolu A2). (nie rysowałam "z głowy" tylko metodą "patrze-rysuję", obraz znalazłam w internecie i troszkę zmodyfikowałam) Na dziś to tyle, wracam pod pierzynę dalej sie kurować! See ya!  


Kinga


5 komentarzy:

  1. aniołki- rewelacja!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Najbardziej podoba mi się rysunek, jest cudowny :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczny ten kotek :) W ogóle ciekawy blog, zdolniacha z Ciebie.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad :) Można dyskutować, radzić, pytać, krytykować i chwalić. Nie musisz spamować i reklamować swojej strony, jeśli jesteś na bloggerze czy google+ na pewno do Ciebie trafię ;)